top of page

JAK ZACZĄĆ PRACĘ W ZAWODZIE WIZAŻYSTY ?

Jesteś osobą, która interesuje się makijażem ? Chciałabyś, aby twoja pasja była także pracą ?

Nie wiesz od czego zacząć ? Ten artykuł jest dla Ciebie !To jaką drogę wybierzesz w zdobywaniu umiejętności zależy tylko od Ciebie, ja podam Ci kilka przykładów i mój punkt widzenia oparty na własnym doświadczeniu.


Czy to prawda, że można zostać wizażystą będąc samoukiem ?

Oczywiście nie ma rzeczy niemożliwych…

Natomiast taka metoda nauki to droga prób i błędów, dlatego musisz liczyć się z tym, że nauka ta zajmie Ci dużo czasu i wymaga samodyscypliny. Pamiętaj, każdy popełnia błędy, natomiast nie możesz na początku swojej drogi popełniać ich na klientkach, bo w ten sposób zrobisz sobie antyreklamę i ciężko będzie Ci odbudować wizerunek.


Dlatego tak ważne są kursy i szkolenia, które od początku uczą Cię poprawnej techniki i dają odpowiednią wiedzę, dzięki której będziesz potrafiła wybrnąć z trudnych sytuacji. Przy wyborze kursów zwróć uwagę na to czy jest część praktyczna, po to abyś mogła przećwiczyć nowo zdobytą wiedzę - w ten sposób jesteś w stanie rzeczywiście nauczyć się i dowiedzieć jakie popełniasz błędy. Pod okiem doświadczonego wizażysty, na pewno dowiesz się jak je skorygować.Kluczem do sukcesu jest ciągły rozwój, branża beauty rozwija się w ekspresowym tempie, więc warto nie tylko zdobywać wiedzę ale również być na bieżąco w świecie wizażu i inspirować się najlepszymi.


Aby zacząć zarabiać musisz pokazać czym się zajmujesz. Stwórz portfolio, w którym zaprezentujesz swoje prace. Napisz konkretną ofertę, skup się na dokładnym przedstawieniu wszystkich informacji:

- Jakie usługi wykonujesz

- Gdzie je wykonujesz

- Jakie są ceny

- Jak można się zapisać - podaj dane kontaktowe

Dzięki temu klient ma wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu, a Ty zaoszczędzisz dużo czasu w komunikacji z nim.


Na początek polecam Ci fanpage na facebooku. Daje on za darmo możliwość pokazania kim jesteś i czym się zajmujesz. Jednak jeśli na prawdę chcesz konkretnie ruszyć ze swoją pracą powinnaś zaprezentować się jako profesjonalistka i wykorzystać każdą formę reklamy. Tak kompleksowe działanie, zagwarantuje Ci pozyskanie klientów.


Masz już wiedzę co zrobić, by zacząć. Swój sukces opieram na natychmiastowym wdrażaniu zdobytej wiedzy.

Nigdy nie odkładam niczego na jutro !


Więc weź teraz kartkę i napisz swoją ofertę, a następnie zrób wszystko, abyś mogła ją opublikować.

Trzymam za Ciebie kciuki !
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej,

zapoznaj się z ofertą mojego szkolenia dla wizażystów od podstaw + portfolio

284 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page